Останні відгуки
- Speaking Service00Сподобалось:затишна атмосфера на заняттях, приємний викладач, з яким хочеться займатися . Доречі займаюся я т...майже 5 років тому
- Аптека "Поділля"01Не сподобалось:купувала 5 раз вакцину і ні разу ніхто не попередив що то просто резерв і коли можеш прийти заб...майже 5 років тому
- СТО "TIR"01Дякуємо за роботу. Потребував ремонту чотирьох контурний кран. Все виконано швидко і якісно. Рекомендуємо.майже 5 років тому
- Центр іноземних мов "ENjoy"00Дуже сподобався графік роботи і персонал вічлеві позетивні і з креативним підходо. Дякую Вам я дуже задоволениймайже 5 років тому
- Mega Sale03Сподобалось: можна щось вибрати Не сподобалось: хамське поводження продавця: коли тобі на касі пробивають т...майже 5 років тому
- Lambre02Сподобалось:Обслуговування та профес1йн1сть, як1сть товару та атмосфера на високому р1вн1. Гарн1 в1трини, можли...майже 5 років тому
- Салон "Лідер"010Сподобалось. Дякую дякую дякую. Моя вдячність салону Лідер за допомогу у виборі дверей, за увагу, за поради, з...майже 5 років тому
- Центр іноземних мов "ENjoy"00Сподобалось:Вже тривалий час відвідуємо Enjoy. Підхід, методика викладання, ставлення.... дуже подобається і за це вдячні Христині!!!майже 5 років тому
- Razborka.club00Не сподобалось: Доброго дня, роблю це вкрай рідко, але сьогодні вирішила написати негативний відгук, щоб вбер...майже 5 років тому
- ТОВ ""ЖЕО". Житлово-експлуатаційна дільниця №2"018Загальне враження: Доброго дня. Це дуже добре, що у вас з'явивс...майже 5 років тому
- Центр іноземних мов "ENjoy"00Загальне враження:Понад 3 роки донечка відвідує центер ENjoy.Дуже задоволені результатом. Щаслива, що ми тут зустрілиThe best викладачку Христину❤️майже 5 років тому
- Центр іноземних мов "ENjoy"00Загальне враження:Доброго дня! Дуже подобаеться ходити до вас, чудовий підхід до кожної дитини, професійні викладачі ,все супер на вищому рівні!!!майже 5 років тому
- Restyle Auto00Классные ребята, профессионалы своего дела) Подскажут, посоветуют..) 0987881748майже 5 років тому
- Магазин "Хлібосол"0212.05 мені продали зіпсовану ковбасу і оком не мигнули. Ніби це в порядку речей. Страшно уявити скільки та ковба...майже 5 років тому